Děkujeme všem rodičům a atletům, kteří si s námi přišli před Vánoci ve středu 17. 12. 2025 zazávodit a zkusit si takový malý osmiboj. Každou dvojici čekala dráha, hod raketkou, překážková dráha, slalom, sbírání pexesa, skok z místa, lavička a přenášení kloboučků. Fotografie naleznete na tomto odkazu zde. Všichni si mohli nabarvit na závěr ještě ozdobičku či svíčku nebo si něco vyrobit. K občerstvení bylo připraveny pro naše malé závodníky ovoce. Věříme, že si toto odpoledne všichni užili a v březnu se budeme těšit na první společný trénink v tomto roce pro rodiče s dětmi v rámci projektu Atletika pro celou rodinu.
