Všechny tři tréninky v rámci Atletiky pro celo rodinu máme úspěšně za sebou. Nyní nás čekají závěrečné závody pro celou rodinu.

Závody se uskuteční ve středu 17. 6. od 16:30 na stadionu. Budeme soutěžit ve 4 disciplínách: SKOK, BĚH, HOD 🙂 Na závodech se, doufám, uvidíme se všemi rodinami, které s námi trénovaly, ale pokud si s námi chce zazávodit i někdo další, může se připojit. Závody jsou hlavně pro děti narozené 2015 a mladší.

Závodit budeme v rodinných týmech, které mohou vypadat následovně:

1 dítě + 1 rodič/dospělý člen rodiny

2 děti + 1 rodič/dospělý člen rodiny

(případně je možnost i 1 dítě + 2 rodiče)

Pokud jste vícečlenná rodina (tj. 2 rodiče a 2 děti) zaregistrujte se, prosím, jako 2 samostatné týmy po jednom dítěti a jednom rodiči a každý tým bude závodit samostatně.

V případě jednoho rodiče a 2 dětí je možnost závodit buď jako dva samostatné týmy (tj. rodič bude závodit s každým dítětem zvlášť, takže celkem všechny disciplíny absolvuje dvakrát, pokaždé s jiným dítětem) nebo dohromady jako trojice (v tomto případě rodič každou disciplínu absolvuje pouze jednou. Děti si samozřejmě danou disciplínu mohou zkusit obě dvě, ať o nic nepřijdou, ale jako závodní výsledek se bude počítat ten od prvního dítěte, které danou disciplínu absolvuje – to znamená, že můžete u každé disciplíny měnit pořadí, aby se svými výsledky podílely všechny děti).

Všichni, kteří se závodů chtějí zúčastnit, zaregistrujte se prosím co nejdříve ZDE. Formulář je pro všechny jednotný, pokud v týmu nemáte druhé dítě, nechte políčko prázdné.

Prosím všechny o přihlášení, ať známe dopředu počet a můžeme pro všechny účastníky zařídit odměny.

Vyhlašovat budeme vždy první tři místa ve 2 kategoriích (kategorie rozdělíme dle věku dětí až podle přihlášek, aby byly co nejvíce vyrovnané), ale účastnickou medaili, diplom a věcné ceny dostane každá rodina, která úspěšně absolvuje všechny disciplíny.

Pokud je něco nejasné nebo máte jakékoliv otázky, piště na 724 237 922 (trenérka Terka Chýnová). Na všechny rodiny se těšíme!

Rádi bychom Vás pozvali na VI. ročník překážkového běhu Armyťap, který se bude konat 13. 06. 2026. Start závodu bude v 10:00 na stadionu ve Veselí nad Lužnicí. Trasa, na které Vás bude čekat více než 15 překážek bude dlouhá 3 km. Každý, kdo závod absolvuje získá pamětní medaili. Nejde o žádný měřený závod, pouze o zábavnou formu běhu a chceme, aby si to děti užily. Závod je určen pro děti do 15 let (po domluvě lze i starší), jen prosíme u ročníků 2019 a mladší doprovod starší osoby (18+).

S sebou doporučujeme pevnou sportovní obuv a oblečení, které se může namočit či ušpinit. Dále je s sebou vhodné vzít oblečení na převlečení, náhradní obuv a ručník. Na místě bude možné se následně umýt.

Registrace na tento závod zde: https://forms.gle/ctWiH3ZzseimdsjK7

Platba za běh (250,-) bude probíhat na místě v den závodu. V případě dotazů volejte na tel. číslo (720 384 938) trenérce Barče Hlasové. Budeme se na Vás moc těšit a doufáme, že si s námi závod užijete jako každý rok. Den před závodem bude na našem webu uveřejněn časový rozpis startů jednotlivých závodníků, abyste na místě nečekali dlouho.

V loňském roce tento závod zvládly i 3leté děti, takže závod je opravdu určen pro každého. Na některých stanovištích jsou připraveny i různé stupně obtížnosti podle věku dětí.

Dne 5. 6. 2026 se koná 3. kolo Jihočeského atletického poháru přípravek. Odjezd minibusem od autobusové zastávky u KD je v 15:00 hod. Kdo má vlastní dopravu, buďte na stadionu v Nové Včelnici v 16:15 hod. nejdéle, abychom se společně mohli jít rozběhat a protáhnout se. V letošním roce máme přihlášeny 2 družstva. Disciplíny 3. kola: dívky – 50 m př., raketa, člunkový běh / hoši – 50 m př., skok daleký, člunkový běh / Společně štafety 8x3x40 m. Někteří se mi již nahlásili. Ostatní se mi přihlašujte do zítra 2.6. do 20:00 hod. Co s sebou: oblečení dle aktuálního počasí, botasky, tretry (kdo má), oddílový dres, dostatek pití, svačinu na celé odpoledne, např. nějakou knihu nebo hračku, možné si přibalit drobné kapesné, deku (na sezení, zabalení). Určitě děti nemusí mít ze závodu strach. Hlavní je si to užít, mít ze svého výkonu radost. Družstev je přihlášených dost a i pokud nevyhrajeme, máme pro naše atlety připravené za každé kolo papírové medaile. Pojede s námi fandit i náš oddílový plyšový tučňák. Předpokládaný konec závodů 19:45 hod., návrat cca 20:45 hod. Tréninky v pátek se nekonají, potřebujeme, aby jeli všichni závodit.